O značke

Slippsy je Česko-Slovenská značka farebných designových papúč, trenírok a ponožiek, ktorej zámerom je dodať tak bežným a veľakrát nudným produktom iný rozmer. Hravosť, farebnosť a pocit pohodlia to sú pojmy, ktoré najlepšie vystihujú značku Slippsy.

Sme dvaja veľmi dobrí kamaráti, ktorí sa spoznali na work&travel v USA počas vysokej školy. Obaja sme sa ocitli v Prahe. Vždy sme vedeli, že sa pretíname v rovnakých záujmoch a pohľadoch, preto sme sa rozhodli vytvoriť niečo, čo by ľuďom prinášalo radosť a spĺňalo aj praktický účel. 

Zistili sme, že na Česko-Slovenskom, ale i zahraničnom trhu takýto koncept modernej značky papúč neexistuje. Všeobecne sú papuče produkt, ktorý málo kto rieši s ohľadom na design a štýl. Ľudia sa snažia obklopovať peknými vecami a chcú sa vo svojej domácnosti cítiť príjemne a pohodlne. Kupujú si designové doplnky, nábytok, peknú posteľnú bielizeň, tak prečo nie štýlové papuče? Postupom času sa k unisexovým papučiam pridali aj dámske a pánske trenírky, či veselé farebné ponožky. Značka Slippsy je synonymom hravosti, pohodlia a pozitívnej nálady. Je pre každého, kto sa neberie príliš vážne a chce si rozžiariť svoj deň.

Keďže sme chceli predstaviť náš projekt celému svetu, rozhodli sme sa, že medzinárodná crowdfundingová platforma Indiegogo je tým správnym nástrojom ako sa dostať do povedomia ľudí. Našim cieľom, ako cieľom každej kampane bolo uspieť, naštartovať výrobu a získať prostriedky na dokúpenie potrebného vybavenia dielne. To sa nám úspešne podarilo.

Myslíme si, že Slippsy sú pre každého, bez rozdielu veku, pohlavia či štýlu. Radi by sme sa prezentovali ako Česko-Slovenská značka, ktorá vznikla z lokálnej výroby a je schopná osloviť ľudí po celom svete.