ZNAČKA SLIPPSY

NÁŠ PRÍBEH

Slippsy je Česko-Slovenská značka farebných unisexových designových papúč, ktorej zámerom je dodať tak bežnému a veľakrát nudnému produktu ako sú papuče iný rozmer. Hravosť, farebnosť a pocit pohodlia to sú pojmy, ktoré najlepšie vystihujú papuče Slippsy.

Sme dvaja veľmi dobrí kamaráti, ktorí sa spoznali na work&travel v USA počas vysokej školy. Obaja sme sa ocitli v Prahe. Vždy sme vedeli, že sa pretíname v rovnakých záujmoch a pohľadoch, preto sme sa rozhodli vytvoriť niečo, čo by ľuďom prinášalo radosť a spĺňalo aj praktický účel.  

Zistili sme, že na Česko-Slovenskom, ale i zahraničnom trhu takýto koncept modernej značky papúč neexistuje. Všeobecne sú papuče produkt, ktorý málo kto rieši s ohľadom na design a štýl. Ľudia sa snažia obklopovať peknými vecami a chcú sa vo svojej domácnosti cítiť príjemne a pohodlne. Kupujú si designové doplnky, nábytok, peknú posteľnú bielizeň, tak prečo nie štýlové papuče? Slippsy sú synonymom hravosti, pohodlia a pozitívnej nálady. Sú pre každého kto sa neberie príliš vážne a chce si rozžiariť svoj deň.

Keďže sme chceli predstaviť náš projekt celému svetu, rozhodli sme sa, že medzinárodná crowdfundingová platforma Indiegogo je skvelá príležitosť ako naštartovať naše papuče. Našim cieľom, ako cieľom každej kampane bolo uspieť, naštartovať výrobu a získať prostriedky na dokúpenie potrebného vybavenia dielne. To sa nám úspešne podarilo.

Myslíme si, že Slippsy sú pre každého, bez rozdielu veku, pohlavia či štýlu. Radi by sme sa prezentovali ako Česko-Slovenská značka, ktorá vznikla z lokálnej výroby a je schopná osloviť ľudí po celom svete.

 PRODUKT

Výroba designových papúč vyzerala na prvý pohľad ako niečo, čo predsa zvládne každý. Avšak po roku snaženia sa nájsť dielňu, kde by boli schopní ušiť produkt podľa našej vízie nebolo možné. Je ťažko uveriť, že v celom Česko-Slovensku sme nenarazili na nikoho, kto by sa s tým vedel popasovať. Slippsy sú totiž taký hybrid ? niečo medzi textilným a obuvníckym výrobkom. Pre krajčírov príliš hrubé materiály na prešitie, pre obuvníkov ?piplačka? s látkami. Veľký posun vpred bolo rozhodnutie kúpiť si pár starších priemyselných strojov a skúsiť to vo vlastných podmienkach. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako správne a s podporou šikovných ľudí sme boli schopní konečne dofinalizovať prototypy. Po vyše roku práce s vývojom produktu, sme boli pripravení predstaviť Slippsy svetu.

Slippsy nie sú len štýlové a farebné, na ich funkčnosť kladieme dôraz rovnako ako na ich design. Vyrábame ich vo vlastnom prostredí so sídlom v Prahe a dielňou v Košiciach. Sú vyrábané z kvalitných materiálov - designérske látky zo 100% bavlny, mäkkučká kvalitná pena, ktorá je rozhodujúca v pocite pohodlia, plstená podrážka s protišmykovou úpravou. To sú len niektoré atribúty materiálov, z ktorých sa Slippsy skladá. Designy a farby majú nekonečné možnosti kombinácií, ktoré plánujeme neustále rozširovať. Každý si vie nájsť svoj obľúbený design. Veríme, že Slippsy sú pre všetkých, bez ohľadu na vek alebo štýl. Neberte sa príliš vážne, prebuďte v sebe hravého ducha a rozžiarte si život!

 

BALENIE

Každý pár papúč, či treniek dostaneš zabalený v originál Slippsy obale, ktorý je odolný a pekný.

V ponuke sú aj iné darčekové balenia, ktoré si môžeš pozrieť v kategórii Darček.

Štandardný obal na papuče

Štandardný obal na trenírky


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa