OBJEDNÁVKY A PLATBY

1. OBJEDNANIE TOVARU

Zaväzujeme sa, že svojim odberateľom budeme dodávať tovar len v perfektnom stave a v súlade so špecifikáciami, či vlastnosťami obvyklými pre daný druh tovaru vyhovujúcich daným normám, predpisom a nariadeniam platným na území Európskej únie. Podmienkou pre naplnenie platnosti našej elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých požadovaných údajov a náležitostí uvedených v objednávkovom formulári. Objednávka je zároveň návrhom kúpnej zmluvy, kedy samotná kúpna zmluva vzniká dodaním tovaru. K uzavretiu kúpnej zmluvy sa vyžaduje formálne potvrdenie objednávky predávajúcim.
Uplatnenie zľavového kupónu je nutné zadať pri objednávke, pred odoslaním objendávky. Spätné žiadosti o priznanie zľavy nebudú uznané, budú zamietnuté.

2. POTVRDENIE A ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Objednávka bude potvrdená do 24 hodín od jej prijatia (o potvrdení budete informovaní prostredníctvom e-mailu, rovnako tak ako o expedícii Vami objednaného tovaru). V prípade nejasností Vás budeme okamžite kontaktovať.

Každú objednávku môžete do 24 hodín zrušiť telefonicky či e-mailom bez udania dôvodov. Stačí uviesť referenčné číslo objednávky.

Ak sa tovar predáva za cenu nižšiu, ako 10% z pôvodnej ceny, alebo ak je tovar predávaný za 0-50centov prípadne menej ako 0 centov, vyhradzujeme si právo na zrušenie objendávky zo strany predajcu.

3. PLATBA ZA TOVAR

Tovar je možné uhradiť nasledujúcimi spôsobmi:

- Dobierkou

- Bankovým prevodom

- Paypalom

- Platobnou kartou, alebo rýchlou platbou prevodom prostredníctvom Gopay

   Po odoslaní objednávky má zákazník možnosť využiť službu Gopay, ktorá ho presmeruje na internetové bankovníctvo jeho banky. Zákazník prostredníctvom internet bankingu odošle platbu. Predávajúci expeduje tovar ihneď po prijatí potvrdenia o úhrade. Prevody peňazí sú uskutočňované prostredníctvom účtu spoločnosti GoPay A.Ş. Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetového bankovníctva, sú chránené platobnými bránami bánk a nedostávajú sa do prostredia tretích strán. Spracovateľ platieb vidí iba informácie o transakcii, ktoré im banka s odoslanou transakciou oznámi.

   Uzavretím kúpnej zmluvy dáva kupujúci predávajúcemu súhlas so spracovaním svojich kontaktných údajov a to až do doby jeho písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmto spracovaním. Kontaktné údaje, ktoré kupujúci uvedie pri objednaní, slúžia výhradne pre našu potrebu a nebudú poskytnuté iným subjektom s výnimkou spracovateľov platieb.

PLATBY ON-LINE

AK ZVOLÍTE TZV. PLATBU ON-LINE:

  • MÔŽETE ZAPLATIŤ PLATOBNOU KARTOU:

  • Môžete zaplatiť online prevodom, ktorý je spracovaný okamžite:

-Banky, podporujúce okamžité online platby v rámci Českej republiky

-Banky, podporujúce okamžité online platby v rámci Slovenskej republiky

  • Môžete zaplatiť taktiež bežným bankovým prevodom, ktorý je zaúčtovaný najneskôr do 24 hodín, zvyčajne však do 1 hodiny. Prevod je vykonaný v pracovných dňoch 8:00 do 18:00.
  • Môžete zaplatiť taktiež pomocou elektronickej peňaženky Gopay.

Platby on-line na slippsy.sk obsluhuje platobná brána  


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa