DORUČENIE

Zásielky sa snažíme expedovať čo možno v najkratšom čase, v prípade, že je tovar skladom hneď nasledujúci deň. Pokiaľ potrebujete urgentne expedovať zásielku, prosím uveďte túto skutočnosť do poznámky v pokladni.

Kuriérska služba zaisťuje doručenie zásielky do druhého pracovného dňa od expedície priamo na uvedenú adresu dodania do Vašich rúk. Poplatok 3,99? v rámci Slovenskej republiky, zvyšok sveta 2-6 dní poplatok ?5.

Slovenská pošta vrámci Slovenskej republiky zabezpečuje doručenie balíka do druhého pracovného dňa od expedície priamo na uvedenú adresu dodania - v prípade nezastihnutia dostanete oznámenie, že balík bude 7 dní uložený k vyzdvihnutiu na najbližšej pošte. Poplatok 2,49?. Zvyšok sveta 5 -7 dní poplatok ?5.

V prípade, že v zásielke niečo chýba, požadujte okamžité prevážanie balíka - ak nesúhlasí váha s váhou uvedenú na poštovom doklade, bola zásielka vykradnutá a je potrebné podať reklamáciu na pošte. V tomto prípade nenesieme žiadnu zodpovednosť a akékoľvek reklamácie nebudeme vybavovať (tieto reklamácie budú brané ako neoprávnené a budú zasielané obratom späť).


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa