Novinky z dielne Slippsy

Novinky z dielne Slippsy

V našom jesennom blogu by sme Vám radi predstavili na čom sme počas roka pracovali a čo sme si pre Vás pripravili.

Ako ste si už mnohí určite všimli, v lete tohto roku sme zaradili do našej ponuky okrem unisexových papúč aj dámske a pánske trenky a tým začali novú líniu produktov Slippsy homewear. Myslíme si, že trenky sa dokonale hodia k papučiam a k štýlovému domácemu leňošeniu. Viacero dizajnov treniek ladí s dizajnami papúč. Trenky sú vyrábané zo 100% bavlny a v poslednej kolekcii, ktorá bola vypustená minulý týždeň sme si pre Vás pripravili ešte pohodlnejšiu bavlnu, ktorú sme si dali potlačiť ako inak vlastnými dizajnami.

Myslíme si, že stále sa dá čo vylepšovať a preto sme nezabudli tento rok samozrejme ani na náš nosný produkt, ktorým sú papuče. Začiatkom roka sme vymenili látku za viac oderuvzdornú a podrážku za ešte viac protišmykovú. Pri testovaní látok sme spolupracovali s Technickou univerzitou v Liberci, kde sme testy na oderuvzdornosť materiálov realizovali.

Aby ste naše papučky a trenky mali do čoho pekne darčekovo zabaliť, vyrobili sme pre vás koncom minulého mesiaca aj nové darčekové krabičky, presne na mieru na jeden pár v 3 nových prevedeniach a to srdiečkovom romantickom, obľúbenom tyrkysovom a čierno-bielom.

Pýtate sa prečo čierno-bielom? Čierno-biele balenie má totiž autentickú 3D potlač presne ako naša jesenná novinka Black Sheep. Je to totiž prvý čierno-biely dizajn našej Slippsy rodiny. Chceli sme ním uspokojiť požiadavky tých z Vás, ktorým sa náš koncept papúč páči, ale uprednostňujete menej farebné vzory.

A aby sme Vám neprezradili úplne všetko, o pár dní máme pre Váš nachystaných ešte niekoľko vianočných prekvapení. Tak nás určite sledujte a nenechajte si ich ujsť! Ďakujeme za Vašu priazeň.

Slippsy team.

Autor 06.11.2017 Home 0 1241

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Kategórie článkov

Archív článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa