Winter kiss a Nordic night sú už na svete!

Winter kiss a Nordic night sú už na svete!

Je začiatok novembra a v ovzduší cítiť prichádzajúcu zimu. Určite nám dáte za pravdu, že najkrajšie obdobie roka sú Vianoce. Pre nás v Slippsy to budú tento rok Vianoce o niečo špeciálnejšie, lebo budú úplne prvé. Náš predvianočný zhon je tento rok tiež trochu iný ako sme mali ostatné roky, a to nie nákupný, ale výrobný. Pod vedením šikovnej pani Evy šijeme v našej malej dielni na východe Slovenska na plné obrátky, aby sme ušili dostatok papúč pre Vás všetkých pod vianočný stromček. :)

Od úplného začiatku našej produkcie sme sa tešili na to, že s obdobím Vianoc a zimy sa spája veľa krásnych symbolov, ktoré by sa skvelo vynímali na papučiach. Prvý krok k naplneniu tejto predstavy priniesla produkcia vlastných dizajnových látok. Tentokrát sme 100% americkú bavlnu vymenili za českú, ktorú sme potlačili kvalitnou digitálnou tlačou s vysokou odolnosťou farieb. Pri spracovaní latky bola použitá enzýmová úprava, ktorej výhodou je ekologickejší proces spracovania materiálu a ešte vyššia kvalita látky.

S návrhom dizajnu sme začali pomerne skoro, pretože tvorba dizajnu-vrátane nákupu látok, ich potlačenie a ušitie finálnej vzorky trvá aj 3 mesiace. No nebolo to úplne to, čo teraz vidíte na obrázku. Dizajn bol príjemný a milý, no napriek tomu na Slippsy príliš konzervatívny. Slippsy Vianoce sú predsa farebné, veselé, energické a ich cieľom je rozžiariť každú domácnosť farbami a pozitívnou náladou.

 Preto sme sa rozhodli dizajn kompletne farebne prerobiť a nakoniec z neho vznikla nie jedna, ale dve farebné varianty. Doladili sme k tomu aj darčekovú krabičku s rovnakým sobíkovo-vločkovým vzorom, aby pod stromčekom takto zabalené papučky robili ešte väčšiu radosť. Pevne veríme, že sa Vám bude naša zimná kolekcia páčiť. :)

Veľmi sa tešíme, že môžeme takto vymýšľať a tvoriť pre Vás. Každý feedback nás dobíja neskutočnou energiou a posúva vpred. Ďakujeme.

Team Slippsy.

Autor 02.11.2016 Novinky 0 1955

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Kategórie článkov

Archív článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa